Informacja dla osoby prowadzącej badania kliniczne

Dołącz swoje badanie i rekrutuj szybciej!

Szybka i efektywna rekrutacja do badania klinicznego zależy od szerokiego i łatwego dostępu do potencjalnych uczestników. Aktualnie większość pacjentów kwalifikujących się do badania klinicznego nie wie o istnieniu tego badania ani o tym, że spełnia jego kryteria.

Przewodnik po Badaniach Klinicznych to rewolucja w procesie rekrutacji. Informacja o badaniu i jego kryteriach jest aktywnie przekazywana przez Internet tak, żeby pacjent mógł łatwo znaleźć interesujące go badania i sprawdzić, czy ma szansę w nich uczestniczyć.

Włączenie Państwa badania klinicznego do Przewodnika dramatycznie zwiększy dostępność pacjentów do uczestnictwa w Państwa badaniu. Tysiące potencjalnych uczestników otrzymają odpowiednie informacje dotyczące badania i możliwość wstępnej „autokwalifikacji”. Doświadczenie wskazuje, że uczestnictwo w Przewodniku znacznie przyspiesza i zwiększa rekrutację.

Prosimy zapoznać się z krótką prezentacją opisującą zasady i działanie Przewodnika:

Ankieta wielowymiarowa
Prezentacja - wersja Polska
Multitrial Survey
Prezentacja - wersja Angielska

Dla włączenia Państwa badania do Wielowymiarowych Ankiet Przewodnika potrzebujemy jedynie listę kryteriów włączających/wykluczających z badania. Nasza firma przygotuje wszystkie konieczne zmiany w Ankietach Przewodnika. Po zatwierdzeniu przez Państwa formy i treści Ankieta zawierająca Państwa badanie zostanie opublikowana w Przewodniku. Potem będziecie Państwo informowani o postępach rekrutacji, a zarejestrowani pacjenci zaczną zgłaszać się do Państwa ośrodków badawczych.

Prosimy o kontakt z zespołem Przewodnika po badaniach. Z przyjemnością przekażemy szczegóły współpracy i odpowiemy na wszelkie pytania.

SGA
ul. Lędzian 86 20-828 Lublin